Tilbake til alle rapporter

Sporete vei

Publisert av mobile anonymt 22:14, torsdag 23 juni 2022

Sendt til Rogaland og Sandnes mindre enn et minutt senere

Veldig sporete vei bilen prøver å svinge av veien må motstyre for å holde bilen på veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:26, torsdag 21 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?