Tilbake til alle rapporter

Biler kjører fort

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 12:44, lørdag 25 juni 2022

Sendt til Lyngdal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Opplever stadig at det er biler som kjører veldig fort inne i denne gata. Her er det en lang, strak vei- ingen fartshumper. Dette er også en vei som er dårlig belyst, og som blir brukt som skolevei. Har sendt inn klage om dette tidligere, men virker ikkje som det blir gjort så mye.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er blitt meldt inn tidligere også. Burde vært satt opp fartsdumper e.l.

    Publisert anonymt 13:01, lørdag 23 juli 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?