Tilbake til alle rapporter

Farts dumper i Mågårdsvegen

Publisert av mobile anonymt 09:52, mandag 27 juni 2022

Sendt til Hedmark og Stange 3 minutter senere

Hei, jeg bor i Momyrvegen 43, Romedal. For ca 1 uke side la kommune ut midlertidige fartsdumper i Mågårdsvegen rett udenfor min eiendom. Det er 30 sone. Det er ikke særlig moro når store vogntog suser over disse i stor og følelsen at hele huset gir etter. Nå må dere fikse dette. Jeg håper at det ikke blir skade på huset. Takk 😡

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ringte også kommunen og det gjorde naboen også. Her snakket vi med en medarbeider som både var sur og uforskammet i sin tale overfor oss. Men nå er de fjernet.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:31, mandag 25 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?