Tilbake til alle rapporter

Smestad gangvei er full med vann. Ca 40 cm høyt. Går ikke at ta seg igjennom.

Rapportert av mobile i kategorien Tette avløpsrister anonymt 07:22, tirsdag 28 juni 2022

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Tett kom. Må fikses. Masse folk trenger å gå i den tunnelen hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvem har ansvar for denne nedgangen? Ingen som måker/strør på vinteren og i regnperioder er den full med vann pga feilplassert og tett nedløp/rist. Dere må fikse dette på permanent basis, ikke komme å fikse kun når vi klager. Vi bor 300m opp i gaten og måkte og hakket selv trappen fri for snø i 5 timer i vinter. Skal det være slik?

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:06, tirsdag 26 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?