Tilbake til alle rapporter

Alvorlig støv problem

Publisert av mobile anonymt 21:40, tir. 28 juni 2022

Sendt til Alta og Finnmark 4 minutter senere

Det e et alvorlig støv problem fra romsdal parkeringa, e mye trafikk å siden parkeringa ikke e salta så e det vanvittig med støv nedover daln å spesielt di nærmeste husan, kan jo ikke bruke hagemøblene en gang uten å måtte vaske en hel del. Så hadde jo satt pris på om ikke den blir salta så man kanskje blir kvitt det værste støvet. Det e ringt på at dt e mye støv i masse år å enda ikke vært salta så nu må dt nu bli gjort nåt med dt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?