Tilbake til alle rapporter

4 barn som skal ta buss.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 01:03, onsdag 29 juni 2022

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det er 80 sone, ingen gatelys og ikkje busskur. Det er veldig trafikkfarlig for mine 4 barn som skal ha dette som sin skuleveg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Farlige situasjoner med billister som ikkje tar hensyn til riktig kjøreretning i rundkjøring og foreldre som ikkje ser gangfelt, men kjører i høg fart i tiden der barn skal gå til skulen.

    Publisert anonymt 01:32, onsdag 27 juli 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?