Tilbake til alle rapporter

Manglende gatefeiing

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 11:20, fredag 1 juli 2022

Sendt til Rana og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Manglende gatefeiing i hele Ågaveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?