Tilbake til alle rapporter

Markering av sykkelfelt er slitt vekk og skilt mangler

Rapportert av desktop i kategorien Sykkelveier anonymt 13:42, fredag 1 juli 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Markering av sykkelfelt er slitt vekk og skilt mangler. Diskusjon i dag hvor vedkommende sier det ikke er sykkelfelt og sykler midt i gata i stedet. Hvis jeg kommer med bil vet jeg at jeg ikke kan krysse den siste resten av linja og stopper til evt syklister har passert når de ikke er i feltet sitt. Må ha bodd her noen år for å vite at det er sykkelfelt og ikke ha vondt i vilja.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?