Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 15:42, fre. 1 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Torsken 3 minutter senere

Mangler asfalt etter gravearbeid. Bør asfalteres for å unngå vaksebrett og problemer ved brøyting i vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lagt asfalt.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:49, søn. 2 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?