Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt for bom

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:52, fredag 1 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Torsken 3 minutter senere

Ingen skilt for veibom. Under rette vindforhold er det mye snøfokk vinterstid i området, og ett skilt, samt ett gatelys ved bom bør man kunne forvente ovenfor alle trailere og turister som er kjørende året rundt her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?