Tilbake til alle rapporter

Vann graver ut innkjøring

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 22:50, søndag 3 juli 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Bilder tatt ved innkjørsel til Smiskaret 80A. Kunne det vært mulig å laget kantstein/renne slik at vannet renner naturlig på siden av veien. Slik det er nå så blir det små bekker hver gang det regner godt. De graver med seg grus fra grusveien og innkjørselen min og drar det nedover den asfalterte veien. Kunne vært løst fint med en kantstein eller lignende som ledet vann så det ikke kommer innpå innkjøringa til gårdsplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:48, torsdag 4 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 14:00, fredag 2 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 15:47, fredag 30 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?