Tilbake til alle rapporter

Ujevn asfalt

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier av Piotr Bulinski 08:50, tirsdag 5 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sykkylven 5 minutter senere

Irriterende å kjøre over hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:21, tirsdag 2 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?