Tilbake til alle rapporter

Stor bjørk som må beskjæres/felles. Mulig fare for strømledninger og hus

Rapportert av mobile i kategorien Trær anonymt 17:29, tirsdag 5 juli 2022

Sendt til Moss mindre enn et minutt senere

Stor bjørk som må beskjæres/felles. Står på kommunal grunn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?