Tilbake til alle rapporter

Grønt lys for både fotgjenger og bilist på samme tid.

Rapportert av mobile i kategorien Trafikklys anonymt 12:28, ons. 6 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

I krysset ved Byåsen skole får fotgjengere og bilister grønn mann/grønt lys på samme tid. Mange barn bruker denne overgangen både på vei til/fra skole, og i fritid. Bedre sikring bør iverksettes med enten endring i lysregulering, eller i det minste blinkede varsellys for bilister (som ved Granåsen).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:12, tor. 4 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 17:03, tor. 1 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 19:25, tor. 29 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 06:37, fre. 28 oktober 2022

  • Still open, via questionnaire, 07:45, fre. 25 november 2022

  • Still open, via questionnaire, 16:53, ons. 28 desember 2022

  • Still open, via questionnaire, 17:28, onsdag 25 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?