Tilbake til alle rapporter

Fortau

Publisert av mobile anonymt 10:34, fre. 8 juli 2022

Sendt til Sør-Trøndelag og Trondheim mindre enn et minutt senere

Overgrodd fortau

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Martin Stokkens veg mellom nr 68 og snarvei til selsbakk er det ikke mulig å gå på fortauet. Skolen er i gang og fotgjengere er henvist til å gå i gata der bilene kjører. Dette må ordnes snarest!

    Publisert anonymt 20:12, tor. 18 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?