Tilbake til alle rapporter

Lyser skifter mellom rødt og grønt hver 30 sekund

Rapportert av desktop i kategorien Trafikklys anonymt 09:28, søndag 10 juli 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Lyser skifter mellom rødt og grønt hver 30 sekund. Normalt er det grønt for Tvetenveien helt til en bil/motorsykkel utløser sensor eller en fotgjenger trykker på knappen. Mistenker at et tre muligens registreres av sensoren gang på gang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet forsvant dagen etter. Treg med å gi oppdatering, beklager.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:57, tirsdag 12 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?