Tilbake til alle rapporter

Kantslått

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier av christian rogde-gilje 15:13, mandag 11 juli 2022

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Hei, entreprenør utførte kanslått på Stangnes i forrige uke. Men denne er gjennomført meget mangelfullt. Det må klippes langs gang/sykkelvei også. I tillegg må det klippes i minst dobbel bredde langs Grønnliveien, her gror det kraftig igjen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:39, mandag 8 august 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av christian rogde-gilje 17:57, mandag 5 september 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av christian rogde-gilje 18:39, mandag 5 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?