Tilbake til alle rapporter

Behov for kantslått

Rapportert av mobile i kategorien Park/landskap anonymt 17:44, mandag 11 juli 2022

Sendt til Re 1 minutt senere

Svært overgrodd, og uoversiktlig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:27, mandag 8 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?