Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 09:26, tirsdag 12 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region vest og Vågsøy 4 minutter senere

Heile gata er i veldig dårlig forfatning, det blir ofte lagt ut klatter med afvalt. Men ditta forsvinner fort. Det er humpet og folk ødelegger bilene sine av og kjøre her. Og kjører da langt under fartsgrense.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dårlig vei heile gata.

    Publisert anonymt 16:28, tirsdag 2 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?