Tilbake til alle rapporter

Gatelys har sluttet å virke. Duret lenge før det til slutt ikke virker mer. Det har ikke virket siden ca 6 mnd siden.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 23:33, torsdag 14 juli 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gate lys har virket på ca 6 mnd

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:37, mandag 15 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?