Tilbake til alle rapporter

Det er et kumlokk som avgir mye lyd når biler passerer

Publisert av desktop anonymt 19:51, mandag 18 juli 2022

Sendt til Hamar og Hedmark 4 minutter senere

I krysset i Vognvegen/Røreks gate er det et kumlokk som lager mye lyd for hver bil som passerer. Er det mulig å få gjort noe med dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:38, mandag 15 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 10:51, tirsdag 13 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 16:09, mandag 17 oktober 2022

  • Jeg antar at problemet som ble meldt i juli vil bli utbedret i nær framtid. Det pågår gravearbeidet i Røreks gate/ Vognvegen og det er lovt at nytt kumlokk skal settes inn på to steder i Vognvegen. Vi ser fram til at arbeidet er ferdig og sjenerende lyd blir borte! HURRA!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:38, tirsdag 15 november 2022

  • Jeg antar at problemet som ble meldt i juli vil bli utbedret i nær framtid. Det pågår gravearbeidet i Røreks gate/ Vognvegen og det er lovt at nytt kumlokk skal settes inn på to steder i Vognvegen. Vi ser fram til at arbeidet er ferdig og sjenerende lyd blir borte! HURRA!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:44, torsdag 17 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?