Tilbake til alle rapporter

Trafikklys er skjult

Rapportert av desktop i kategorien Sykkelveier anonymt 11:57, onsdag 20 juli 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Trafikklys for syklister er skjult bare en skokk av midlertidige skilt. En ser ikke skilt før en er noen meter unna. 1. Skiltene skjuler trafikklys. (Kan se ut som dette er hovedmålet med skiltene) 2. Skilt er ikke nødvendige. Ord trafikkregler og trafikklysene dekker dette allerede. 3. Trær /greinene må klippes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:08, onsdag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?