Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt på vei

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 14:19, torsdag 21 juli 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Her har det tidligere blitt utbedret feil på kumlokk (08.05-22). Det har nå stått uasfaltert i 2,5 måned etter utført arbeid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:22, torsdag 18 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 14:59, torsdag 15 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?