Tilbake til alle rapporter

Rasteplassen trenger vedlikehold. Råtne benker og dårlig stell av busker etc.

Rapportert av mobile i kategorien Park/landskap anonymt 15:27, fredag 22 juli 2022

Sendt til Arendal 2 minutter senere

Rasteplassen trenger vedlikehold. Råtne benker og dårlig stell av busker etc.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?