Tilbake til alle rapporter

Knust fotball-spill i lekeparken

Rapportert av mobile i kategorien Park/landskap av Jan Høydahl 20:07, fredag 22 juli 2022

Sendt til Kongsberg 2 minutter senere

Spillet er ødelagt og glasskår ligger utover plassen til fare for små barn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?