Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:27, søn. 2 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Vikna 3 minutter senere

Mørkt gatelys utenfor Karl Furres Veg 19 Også, fortsatt mørkt utenfor nr. 11

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Da er lyset reparert!

    Sendt inn av Kim Ulsund 01:03, ons. 26 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter