Tilbake til alle rapporter

Trær fra eiendom grov over gang/sykkelsti

Rapportert av desktop i kategorien Trær anonymt 11:38, tirsdag 26 juli 2022

Sendt til Skedsmo 2 minutter senere

Overgrodde trær skaper konflikter og farlige situasjoner mellom syklende og gående. Rapportert også i fjor, men ingenting har skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:16, tirsdag 23 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?