Tilbake til alle rapporter

Fortauet blir spist av busker og vekster

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 17:24, lørdag 30 juli 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hele stasjonsveien lider av alt for mye vekster som stjeler plass på fortauet og gjør det uttrykt for myke trafikanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?