Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt er slitt bort

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:02, onsdag 3 august 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Fotgjengerfelt er slitt bort. Det er heller ikke skiltet. Stor fare med mye lastebiltrafikk her pga arbeider

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?