Tilbake til alle rapporter

Skiltet er borte. Stolpen står igjen.

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 07:10, torsdag 4 august 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Denne naboen må virkelig klippe hekken, for skiltet er usynlig. Når jeg tittet skikkelig, ser jeg at øverste delen av skiltet, den med selve navnet, er borte. Tangerudbakken. Så stakkars brannmenn og ambulanse, besøkende osv. Ingen finner veien videre på den bratte bakken. Kan dere plassere tilbake gateskiltet?

Fra Nabo

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hei. Mangler fortsatt ett skilt her. Det er trist.

    Håper det er på plass snarest.

    Publisert anonymt 08:52, tirsdag 15 november 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?