Tilbake til alle rapporter

Enormt med huller i veien og bekk i bakken,

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei av Ole 13:21, tor. 4 august 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Utrenninger i veien og masse hull

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?