Tilbake til alle rapporter

Helt håpløst å komme forbi med storbil eller buss. Trang innkjøring, hullete vei, midtdeler ikke fjernet selv om krysset er endret.. Mange store kjøretøy kjører der ifm. oppsett brakker for skolen + buss til/fra flyktningemottaket

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 23:36, torsdag 4 august 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Se over

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?