Tilbake til alle rapporter

Knausenfaret veien trenger renovasjon

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 23:51, torsdag 4 august 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

The road is damaged by rain. Its uneven and needs more stones and shoveling/levelling. Its been damagen since the snow melted in spring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Here is pictures with the road, also there is potholes at the end of Knausenfaret street, next to main road.

    Publisert anonymt 10:00, fredag 5 august 2022

  • The road is fixed, thank you for that! :)

    But the potholes in asfalt is still there. On the main road(strandveien where knausenfaret ends/ opposite side on the road from the buss station.)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:53, fredag 2 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?