Tilbake til alle rapporter

Stort hull midt i vei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 10:19, lørdag 6 august 2022

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Stort hull midt i veI, og fler sprekker nedover spm vil bil til store hull etter en periode med regnskyll

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?