Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien. Vært der en god stund.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei av Terje Grawford Møyland 10:27, søndag 7 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 3 minutter senere

Ett stort hull i veien i Eckebergsgate Tønsberg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Terje Grawford Møyland 12:50, mandag 5 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?