Tilbake til alle rapporter

Gatelys fra gamle sykehuset og opp til gravplassen virker ikke

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 00:03, tirsdag 9 august 2022

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Alle gate lys fra gamle sykehuset og helt opp til gravplassen virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?