Tilbake til alle rapporter

Overgrodd med ugress som sperrer fortau.

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 20:15, tir. 9 august 2022

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Fortauene opp Stølshaugvegen er full av overgrodd ugress som sperrer fortauet. Spesielt rundt Stølshaugvegen 40. Nesten umulig å komme forbi med rullestol. Barn stikker seg på det når de går forbi. Og hull på fortau som bare blir større. Meldte det inn for en måned siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:45, tir. 6 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?