Tilbake til alle rapporter

Trær og busker har vokst ut i veien

Rapportert av mobile i kategorien Park/landskap anonymt 09:18, onsdag 10 august 2022

Sendt til Flora 2 minutter senere

Kryss med dårlig siktlinjer i utgangs punktet Nå er det vokst busker og et stor tre som er kom langt ut i veibane/kryss, når du kjem opp professor gjelsvik vei ser du ikke mye før du er komt helt ut i krysset. Nå starter skole og trafikk på iddretsenteret mandag Og dette bør takes tak i før trafikken 20 dobles i dette krysset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?