Tilbake til alle rapporter

Store hull

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 14:15, fre. 12 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Store hull i veibanen. Ødelegger snart bilene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fortsatt hull i veien, kommer nye med en gang det regner.. Kanskje løsningen er å legge asfalt?

    Publisert anonymt 19:23, fre. 9 september 2022

  • Fortsatt mye hull i veien som må fikses. Det kjøres ofte store kjøretøy som søppelbil, lastebil, traktor. Samt dårlig belysning.

    Publisert anonymt 20:03, søn. 2 oktober 2022

  • Humpet i veibane. Det blir hull igjen rimelig fort etter dere har vært der.

    Publisert anonymt 07:11, man. 3 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?