Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i tunnelen og planter må beskjæres

Rapportert av mobile i kategorien Sykkelveier anonymt 21:34, søn. 14 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

I gang-og sykkeltunnel har 5 lysrør sluknet. Det er skolebarn der igjen og snart mørkere tider. Alpeklematisen ved veien ned til tunnelen er forvokst og trenger kraftig beskjæring. Og så er det glassprått på begge sider av tunnelen. Det var det hele!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:30, søn. 11 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?