Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys utenfor Telemarksvingen 40, 3610 Kongsberg

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 12:06, mandag 15 august 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Lyktestolpe utenfor Telemarksvingen 40 er mørk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Syntes det er veldig sen reaksjon på henvendelsen.

    Publisert anonymt 12:14, tirsdag 13 september 2022
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 13:39, onsdag 12 oktober 2022

  • Det har overhode ikke skjedd noe som helst, det er stup mørkt.

    Sendt inn av Heidi Hvasshovd 18:16, onsdag 9 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?