Tilbake til alle rapporter

Feil på tunnelbelysning

Publisert av mobile anonymt 22:51, søndag 14 august 2022

Sendt til Møre og Romsdal og Ulstein 4 minutter senere

Det står på dagbelysning om natta i tunnelen. Dette er særdeles trafikkfarleg, då bilister blir blenda av belysning

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?