Tilbake til alle rapporter

Ulovlig reklame langs fylkesvei

Rapportert av mobile i kategorien Ulovlige oppslag anonymt 14:03, tirsdag 16 august 2022

Sendt til Tønsberg 2 minutter senere

Antar dette er ulovlig oppsatt reklame, langs Nedre Langgate. I kategorien trafikksikkerhet bør dette fjernes, da det er fler hinder i trafikken så som innsnevring rett før oppsatt reklame.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?