Tilbake til alle rapporter

Ødelagt veibane

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 19:05, tir. 16 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 5 minutter senere

Etter nedbør er det stor utvasking av grus i veibane. Store, dype renner i veien. Farlig i mørke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:52, tir. 13 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?