Tilbake til alle rapporter

Store, råtne trær henger over veibanen (skoleveg)

Rapportert av desktop i kategorien Trær anonymt 19:12, tir. 16 august 2022

Sendt til Trondheim 2 minutter senere

Store, råtne trær henger over veibanen. Har fallt ned store greiner, også på biler som passerer. Har fått klager fra transportører om skade på speil mm. Et av trærne er helt uten bladverk og ser ut til å kunne falle over veien. Skolevei for småbarn til Byåsen skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:52, tir. 13 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?