Tilbake til alle rapporter

Krysset Tambs Lyches veg og Edgar B Schieldrops veg, rett over snuplass for 22-bussen

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 14:58, ons. 17 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Tidligere reparert hull, grunnen under synker/forsvinner igjen. Bør vel ordnes før det blir så mye større og folk kan skade seg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:43, ons. 14 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 22:18, ons. 12 oktober 2022

  • Still open, via questionnaire, 10:13, fre. 11 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?