Tilbake til alle rapporter

Gate lys,.. asfalt..

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:59, tir. 4 oktober 2011

Sendt til Drangedal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Mangler gatelys noen steder i holsts gate å de som er på lyser veldig dårlig.. dette pluss at det er litt hullete veier gjør det nærmest litt små farlig å sykle i området om kveldene.. noen av de små gatene i nærheten av holsts gate mangler faktisk belysning i det hele tatt.. å har tenkt at hvis det skulle ligge noe i veien er dette rett å slett livsfarlig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter