Tilbake til alle rapporter

Hard inngang/kant på fartsdump.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 23:55, onsdag 17 august 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Ny fartsdump har alt for hard inngang/kant når man kjører fra Steglet og i retning mot byen. Der må man kjøre saktere for å unngå slag i bilen. På grunn av den kanten vil det også fort bli dype hull, som det var på de gamle fartsdumpene. Kjører man motsatt retning, så er den mye bedre. Den andre nye ved Steglet blomster, er også bedre begge veier.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ikke forbedret. Og det går stadig nærmere sesong for brøyting, hvor brøyteskjær kan gjøre kanten verre.

    Publisert anonymt 00:27, torsdag 15 september 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?