Tilbake til alle rapporter

Gatelys er mørkt

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 00:24, torsdag 18 august 2022

Sendt til Narvik og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Et lyspunkt er mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:30, torsdag 22 september 2022

  • Gatelyset er nå ok

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:46, fredag 14 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?