Tilbake til alle rapporter

Vi har flere mørke gatelys nedenfor huset vårt i Hognfjordvn 140.

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys av Eirik Ingebrigtsen 23:55, fredag 19 august 2022

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Deffekte gatelys. Flere gatelys har vært mørke i flere år. Har rapportert problemet uten respons.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:29, søndag 18 september 2022

  • Still open, via questionnaire, 17:56, mandag 17 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?